додому Новини Працівникам «Тернопільміськтеплокомуненерго» виплатили заборгованість із заробітної плати

Працівникам «Тернопільміськтеплокомуненерго» виплатили заборгованість із заробітної плати

561

vlcsnap-2015-10-23-15h02m50s9722 жовтня усім працівникам комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» виплатили заборгованість із заробітної плати. Як пояснюють у тепломережах, державна фіскальна служба перерахувала заборговане ПДВ у розмірі шість мільйонів гривень. Ці гроші перевели на рахунки тепловиків і таким чином виплатили працівникам заробітну плату включно з вереснем.

Працівники комунального підприємства “Тернопільміськтеплокомуненерго”, які кілька днів тому, пікетували міську раду та податкову адміністрацію, 22 жовтня отримали заробітну плату. Заборгованість погасили повністю, бо державна фіскальна служба перерахувала виплати ПДВ, сума – шість мільйонів гривень.

– Нам погасили заборгованість повністю по вересень, кінець місяця включно, зараз заборгованості немає, жовтень місяць ще не закінчився, тому ми ще очікуємо, думаємо, що заборгованості більше не буде, – каже водій ремонтно-транспортного цеху КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Богдан Янкович.

Виплата заробітної плати працівникам тепломереж залежить і від рівня оплати тернополян за комунальні послуги, кажуть тепловики.

– Також би хотіла звернутись до тернополян по можливості розраховуватись вчасно за спожиті послуги, оскільки від кожного тернополянина залежить чи буде в садочку в школі тепло, чи вчасно отримають нехай ту мізерну зарплату тепловики, які працюють по совісті і належним чином виконують свої обов’язки, – каже економіст КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Наталія Фоменко.