Головна надзвичайне Працівник банку знімав гроші з пластикових карток клієнтів

Працівник банку знімав гроші з пластикових карток клієнтів

373

Працівник банку, користуючись довірою клієнтів, зняв з їхніх кредиток понад 100 тисяч гривень. Пластикові картки та коди до них люди самі дали шахраєві.

Наприкінці минулого року чоловік взяв у користування три кредитки, що були відкриті на ім’я постійних клієнтів однієї з філій банку  на Ланівеччині, в якому на той час працював. Пообіцяв, що сплачуватиме свій борг і жодних непорозумінь не буде. 

Гроші з кредиток ланівчан шахрай знімав регулярно, а от рахунки не поповнював. Власникам же все частіше надходили смс-нагадування про необхідність погашення кредиту. Коли суми боргу перед банком у кожного з позичальників сягнули десятків тисяч, вони забили на сполох. Спочатку намагалися врегулювати конфлікт самостійно. Забрали в обманщика картки та поставили умову – негайно повернути борги. Та навіть після того, як картки були повернені власникам, гроші з них продовжували зникати, відтак сума боргу лише збільшувалася. Потерпілі звернулися до правоохоронців.

У ході слідчих дій міліціонери встановили, що шахрай переписав усі реквізити кредиток та пін-коди й надалі продовжував знімати кошти за допомогою послуг, які не потребують наявності самих карток. Чужі гроші витрачав у букмекерських конторах.

Дії шахрая міліціонери кваліфікували частиною 3 статті 190 КК України (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) та статтею 362 частина 2 (несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації) та частина 3 (дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені повторно).

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here