додому Новини Прапор із фронту та гімн: у Тернополі відбулися урочистості до Дня Незалежності

Прапор із фронту та гімн: у Тернополі відбулися урочистості до Дня Незалежності

767
Вільна та нескорена. Сьогодні 24 серпня Україна відзначає 32-річницю проголошення своєї незалежності. І вже другий рік поспіль цей день українці відзначають в умовах повномасштабної війни. Тому сьогодні, як ніколи, ми розуміємо ціну нашої свободи, адже захисники і захисниці продовжують боротися на фронті за життя у вільній і мирній країні. У Тернополі з нагоди цієї дати відбулися урочистості, під час яких нагородили бійців нашого краю та вшанували загиблих воїнів. На місці була наша Юлія Пацкаль.
День сили, волі, мужності, єдності та непоборності. Україна 24 серпня відзначає 32-гу річницю проголошення Незалежності. Традиційно в цей день вшановують тих, хто роками боровся та поклав своє життя за становлення Української Держави.

Вже другий рік поспіль цей день українці зустрічають в умовах повномасштабної війни. Адже сьогодні, наш народ продовжує виборювати свою незалежність зі зброєю в руках. На Майдані Волі у Тернополі зібралися десятки людей, аби разом виконати гімн нашої країни.

Небайдужі також помолилися за воїнів, які захищають країну на передовій та хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто віддав своє життя за захист нашої землі.

Під час заходу декілька десятків військовослужбовців нашого краю й працівників правоохоронних органів нагородили відзнаками від області та міста.

Також військовослужбовці одного із тернопільських гарнізонів, які наразі захищають країну на передовій, передали для міста прапор зі своїми підписами-побажаннями. Тепер він майорить на Майдані Волі.