Головна благоустрій Практично щоранку працівники парків виявляють поламані лавки

Практично щоранку працівники парків виявляють поламані лавки

372

Адміністрація Парку Національного Відродження звертаєтьтся до тернополян, особливо молоді, не смітити і не нищити майно під час відпочинку. Практично щоранку працівники парку виявляють поламані лавки, перевернуті контейнери зі сміттям. З початком поркового сезону тут заплановано чимало заходів. Найчастіше безчинства трапляються саме після масових гулянок.

Про культуру та порядок нагадують відвідувачам у Парку Національного Відродження. З початком паркового сезону традиційно трапляються випадки безчинства. Найчастіше молоді люди смітять, ламають лавочки, розмальовують майно балончиками. 

– Навіть ті атракціони помальовані, приходять діти, підростки, де їм має бути чисто, і вони зразу беруть всякі краски, розмальовують. Може б ті малярі брали тай вже все розмальовуваи, так само Співоче поле, хотілося б, щоб міліція ходила частіше, більше приділяла увагу, – розповідає завідувач Парку Національного Відродження Тернополя Ярослав Гуменний.

Працівників у парку небагато, кілька людей прибирають усе руками, бо спеціальними машинами сюди не заїдеш. 

– Я б просив не ламати, бо молодість це ж для них, саме більше вони тут відпочивають, проводять частину свого життя, і щоб вони пильнували за цими лавками. Викручують страшно, я проходжу кожен день, нічого не можуть зробити, то беруть арматуру, викручують ці ковані лавки, ниать, ламають і все, дуже шкода, що такі люди в нас є, – каже Ярослав Гуменний.

Про факти нищення майна комунальної власності слід повідомляти за телефоном гарячої лінії міськради 1580 або безпосередньо звертатися у міліцію за номером 102.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here