додому надзвичайне Пожежу пилорами ліквідували рятувальники у Монастириську

Пожежу пилорами ліквідували рятувальники у Монастириську

585

Масштабну пожежу ліквідували сьогодні рятувальники у Монастириську Тернопільської області. Горіла пилорама. Через несвоєчасне повідомлення про подію, вогонь встиг захопити площу близько 600 метрів квадратних. На щастя на місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

Сьогодні о 6 годині 20 хвилин в Монастириськах Тернопільської області виникла пожежа столярного цеху. Через те, що приміщення не було обладнане сигналізацією, повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників, коли вогонь охопив площу розміром майже у 600 метрів квадратних. Через масштаби до ліквідації пожежі залучили два додаткові караули.

– Диспетчер отримав повідомлення про горіння в столярному цеху в м. Монастириська вул. Шевченка 146. На ліквідацію даної події було направлено черговий караул ДПРЧ 19. Приїхавши на місце було встановлено велике розповсюдження вогню, і було викликано додаткові сили, ще одне відділення з м. Монастириська і одне відділення з м. Бучач. У зв’язку з тим, що даний цех не був обладнаний сигналізацією, було дуже пізно виявлено пожежу. Великі навантаження горючих матеріалів призвело до швидкого розповсюдження пожежі. Внаслідок чого пожежею було охоплено на момент прибуття 600 квадратних метрів столярного цеху, – розповів начальник Монастириського районного сектору ДСНС в Тернопільській області Руслан Сулік.

Спільними зусиллями близько 9 години пожежу ліквідували. На щастя травмованих та загиблих на місці події не виявили. Причину пожежі та матеріальні збитки встановлюють.