додому Новини Пожежно-рятувальну техніку та спеціальне обладнання сьогодні показали рятувальники

Пожежно-рятувальну техніку та спеціальне обладнання сьогодні показали рятувальники

380

У дворі Терноvlcsnap-2015-02-05-17h16m43s92пільської облдержадміністрації сьогодні чимало різної техніки. Рятувальники показали спеціальне обладнання. У Тернополі триває перевірка з Києва щодо готовності мобільних груп реагувати на надзвичайні ситуації.

– Те, що ми побачили на даний момент, оскільки робота ще не закінчена, наразі позитивні результати, люди дійсно відносяться серйозно до виконання своєї роботи. В нас немає зауважень, взагалі ми побачили багато чого цікавого з питань роботи медичної служби. Зараз збираємо проблемні питання, які існують на території області для того щоб можна було ці питання доповісти голові комісії і Прем’єр Міністру України, – каже голова робочої групи ДСНС України Михайло Бабенко

Такі ж перевірки відбуваються у районах Тернопільщини. У Чортківському та Кременецькому створили умовну надзвичайну ситуацію, а саме витік отруйної хімічної речовини, територіальні підрозділи цивільного захисту справилися із завданням по різному, каже заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.

– Після утримання задачі про умовну надзвичайну ситуацію медична служба, а також підрозділ райвідділу внутрішніх справ приїхав без захисту, відповідно до умов умовної надзвичайної ситуації, вони самі потрапили в зону ураження і відповідно були вже не рятівниками, а потерпілими, каже Леонід Бицюра.

Обласна влада каже, що Тернопільщина готова до виникнення надзвичайних ситуацій.

-Я бачу на 99 відсотків, бо гарантувати на сто відсотків не можна, на 99 відсотків служба готова до надзвичайних ситуацій, які не дай Бог склалися б в області, – запевняє  в.о. голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.