додому Новини Позашляховик передали для потреб тернопільських військовослужбовців одного із підрозділів ЗСУ

Позашляховик передали для потреб тернопільських військовослужбовців одного із підрозділів ЗСУ

Ще один позашляховик передали для потреб тернопільських військовослужбовців одного із підрозділів Збройних сил України. Автомобіль придбали за гроші, які зібрали керівники тернопільських комунальних спортивних закладів.