Головна АТО Позашляховик передала на передову в Піски Тернопільська міська рада

Позашляховик передала на передову в Піски Тернопільська міська рада

425

vlcsnap-2015-03-02-15h43m00s238Машину вартістю 3 тисячі євро передала на передову в Піски Тернопільська міська рада добровольчому батальйону особливого призначення “Січ”. Бійці кажуть, такі позашляховики вкрай необхідні на Сході, оскільки обстріли там не припиняються. Авто волонтери загрузили усіма необхідними речами: продуктами, ліками, також передали на передову генератор.

Тернопільська міська рада вже вкотре передає на передову необхідні автівки. Цього разу позашляховик за 3 тисячі євро поїде на передову в Піски в добровольчий батальйон особливого призначення Січ.

– До нас звернувся командир батальйону “Січ”, який попросив про автомобіль і ряд інших речей, які сьогодні потрібні на Сході. Тому сьогодні автомобіль передаємо ми, а волонтери передають необхідне обладнання, за яким зверталися бійці батальйону. Сьогодні ще раз хочу подякувати усім тернополянам, усім небайдужим за їх підтримку, бо сьогодні склалася така ситуація, що ми тільки спільними зусиллями можемо перемогти у цій війні. Це вже п’ятий автомобіль, який передали за останні 5 місяців. Хочу подякувати також людям, які долучилися до придбання авто, це і підприємці, і діаспора, бувші тернополяни, які працюють закордоном, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Авто, яке передала Тернопільська міська рада на Схід – економне, швидке, маневрене. Воно вкрай необхідне для малих розвідувальних груп, а також для перевезення поранених, каже боєць добровольчого батальйону особливого призначення “Січ” Василь Чашка.

– Машина дуже потрібна для нашого батальйону, вона буде виконувати різні функції, починаючи від евакуації до перевезення самих бійців. Я б хотів подякувати міськраді і Сергію Віталійовичу за неодноразову допомогу, бо ця машина справді необхідна зараз на Сході, вона врятує не одне життя. Батальйон “Січ” і батальйон “Карпатська Січ” буде ним користуватися – це я Вам гарантую. Обстріли там не припиняються, Мінські домовленості – то “Фількіна грамота”, а ця машина нам допоможе у вирішенні багатьох задач, – говорить боєць добровольчого батальйону особливого призначення Січ Василь Чашка.

Крім машини на Схід волонтери передали медикаменти, продукти та інші необхідні речі.

– З Тернополя ми веземо генератор, продукти, ліки, те, що найпотрібніше зараз бійцям. Серед потреб залишається актуальним пальне і транспортні засоби, які б допомогли у транспортуванні наших бійців, – каже Василь Чашка.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here