додому Новини Позашляховик та мікроавтобус відправив волонтерський штаб “Українська команда” на передову військовим

Позашляховик та мікроавтобус відправив волонтерський штаб “Українська команда” на передову військовим

388
Позашляховик та мікроавтобус відправив волонтерський штаб “Українська команда” на передову військовим. Благодійники кажуть, вирушать транспорти напередодні новорічних свят у два різні підрозділи. Пікап для бійців волонтерський штаб придбав самотужки, а реалізувати покупку мікроавтобуса вдалося завдяки партнерам із Норвегії. Подробиці чергової допомоги – дивіться далі.
Ці два автомобілі волонтерський штаб “Українська команда” вже незабаром відправлять нашим захисникам. Позашляховик та мікроавтобус поїдуть до тернопільських бійців, але у різні підрозділи.

Микола Люшняк, народний депутат України, член волонтерського штаб, каже: “Одна Нісан Навара іде для мінометного підрозділу. Потрібно їм для того, аби в складних умовах, які є на полі бою, можна було вивезти швидко з позицій людей. Друга машина йде на розрахунок артилерійський, це також важливо аби люди могли доставити обладнання”.

Такий пікап має суттєві переваги над іншими автівками, адже він високий, а також має великий багажний відсік. Туди можна завантажити рюкзаки, запасні колеса, боєкомплект, їжу, техніку та інші необхідні на війні речі, розповідає – благодійник.

Микола Люшняк каже, позашляховик для бійців із волонтерським штабом придбали самотужки, а здійснити покупку мікроавтобуса вдалося завдяки партнерам із Норвегії.

Волонтерський штаб “Українська команда” за період своєї роботи на Тернопільщини передав більше тридцяти автівок, дрони та інше необхідне обладнання. Рідні захисників та захисниць можуть також приносити посилки у точки прийому, а – волонтери “Української команди” відправлять їх на прифронтові території України. Такі місця працюють у 14-ти населених пунктах Тернопільської області. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.