додому Новини Power Bank – комфорт заряджання портативного формату

Power Bank – комфорт заряджання портативного формату

504

Відсутність електрики – це не біда для девайсів та гаджетів, тому що завжди є можливість скористатися портативною зарядкою. Це так званий Power Bank, який заздалегідь потрібно зарядити, а надалі він віддає власний заряд пристроям. У такому форматі можна заряджати планшети, смартфони, смарт-годинники, навушники та багато іншого.

Ґрунтуючись на наших спостереженнях, рекомендується вибирати пристрої, виходячи з їхньої ємності. Чим вона вища, тим більше можливостей заряджати техніку. Тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/portativnie_zariadnie_ustroistva.html можна проаналізувати різні варіанти і оцінити їх. Вони відрізняються потужністю, виконанням корпусу, ємністю, додатковим набором функцій та вартістю. Залишається лише зробити правильний вибір, враховуючи свої запити та умови експлуатації.

Місткість

Цей параметр визначить, скільки разів за його допомогою можна зарядити конкретний пристрій. Найкраще користуватися такими рекомендаціями:

  • смартфон на 3000 мAг найкраще заряджати зарядкою на 6000 мAг;
  • одночасна зарядка кількох девайсів змусить купити батарею на 10000-12000 мAг;
  • Заряджання ноутбука або планшета можливе при ємності 18000-20000 мAг.

Номінальна ємність від реальної відрізнятиметься на 20%, тому завжди потрібно враховувати запас для комфортного використання зарядки.

Виходи та роз’єми

Найпростіші моделі зарядних пристроїв мають лише micro-USB. Але якщо є бажання підключати велику кількість пристроїв, тоді потрібен щонайменше роз’єм USB Type-C. При підключенні пристроїв від бренду Apple важлива наявність Lightning і Apple 30-pin конектора або доведеться користуватися перехідниками, але це додаткові витрати.

Необхідно самостійно визначити кількість виходів. Якщо планується заряджати лише один смартфон, то 1-2 виходів достатньо. Якщо зарядка об’ємна і кількість пристроїв, що одночасно підключаються, складно спрогнозувати, тоді краще вибрати до 5 виходів.

Зовнішнє виконання

Матеріал корпусу вибирається виходячи із завдань, і на функціонал із технічними характеристиками це ніяк не впливає. Пластикові моделі дешеві, їх потрібно захистити від механічної дії. Металеві пристрої добре справляються з механічним навантаженням і не ламаються при випадковому падінні. Крім того корпус може бути захищений від води та вологи, пилу та бруду. Потужні моделі надто важкі та їх потрібно носити у сумці. Моделі з невеликою ємністю можна носити в кишені та навіть у гаманці.