додому благоустрій Повідомити владу про бурульки можна за тел. 52-52-18, 52-58-48 і 1580

Повідомити владу про бурульки можна за тел. 52-52-18, 52-58-48 і 1580

452

 

Після снігових заметілей зима вже встигла прикрасити дахи будинків бурульками. Нещасних випадків через через них на Тернопільщині цього сезону ще не було, проте чекати на них не варто, кажуть комунальники. Свою роботу планують виконувати вчасно. Про це просять і балансоутримувачів будинків. Тернополянам радять бути обережними і оминати місця з бурульками.

Ледь встигло місто вирватись зі снігового полону, як над тернополянами нависла нова небезпека згори. Бурульки змушують людей дивитися не лише під ноги.
Не помітити деякі з бурульок просто неможливо. Хоч утворились недавно, подекуди вже встигли перерости у льодові брили. Перехожі потроху приглядаються до дахів.

Опитування:

– "Бурульки, дуже багато. Навіть біля поліклініки нашої. Бурульки – це дуже страшно. Було б добре, щоб міська рада організувала людей на боротьбу з ними".

– "Я уважно ходжу, бо повинна уважно ходити, а бурульки висять, але вони фактично появились два дні тому. – Бачили десь небезпечні місця? – Ні, не помітила ще".
 
Небезпечні місця щороку незмінні. Найбільше їх, кажуть комунальники, у центрі міста.

Ганна Муца, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради: "Найбільш небезпечні місця – це центральна частина міста, тут найбільше завжди бурульок. Оскільки БАМ – пологоскатні бетонні конструкції, там не повинні формуватися бурульки такого розміру, як в центральній частині міста, оскільки тут зовнішнє відведення. І скатні покрівлі тут більше 45 градусів, відповідно, тут більше формується бурульок".

У перші зимові дні всі сили комунальники спрямували на боротьбу зі снігом. Тепер планують взятись і за бурульки. Тернополяни вже про це і просять, і скаржаться. Проте за приватні будинки відповідають їх мешканці, за багатоквартирні – структура, що їх обслуговує чи ОСББ. І хоча нещасних випадків через бурульки цьогоріч не було, зволікати не варто.

Ганна Муца, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради: "Хочеться попросити тернополян не чекати, поки бурулька досягне великих розмірів. Якщо бачать, що вони формуються, – це вже проблема з обслуговуючим підприємством або з зовнішнім водовідведенням. Тоді нехай телефонують за номером 52-52-18 у відділ житлового господарства або 52-58-48 в приймальню управління ЖКГ. І так само 1580 ми приймаємо".