додому надзвичайне Повідомлення про замінування Тернопільського залізничного вокзалу виявилось неправдивим (оновлено, відео)

Повідомлення про замінування Тернопільського залізничного вокзалу виявилось неправдивим (оновлено, відео)

638

Заміновано Тернопільський залізничний вокзал. Таке повідомлення сьогодні близько полудня отримала лінія сто два. Із дванадцятої години пасажирів а також працівників станції Тернопіль почали евакуйовувати. Звичний ритм життя залізничного вокзалу завмер практично на годину. Піротехніки вибухонебезпечних предметів на території вокзалу не знайшли. Близько тринадцятої години тривогу було знято. Горе-жартівника, які  телефоном повідомив про замінування – шукає міліція.

В 11:58 на телефонній лінії 102 тернопільської міліції зафіксували дзвінок із мобільного. Чоловічий голос повідомив про замінування звлізничного вокзалу у Тернополі. Уже за кілька хвилин по полудні територію вокзалу станції "Тернопіль" оточили правоохоронці та рятувальники. Працівників вокзалу та усіх пасажирів відразу ж евакуювали.

Ольга Антонівна: "- Ми тут працюєм, не знаю, нас просто вигнали.

– Щось пояснили вам?

– Сказали що замініруваний вокзал і всьо, без слів, собираться і уходити.

Через повідомлення про замінування вокзалу працівники станції "Тернопіль" та пасажири перебували у напрузі майже годину часу. Протягом цього часу вибухо-технічний підрозділ експертної служби УМВСУ в області ретельно перевіряв територію і приміщення вокзалу.

Ігор Васьків, начальник сектору вибухо-технічних і пожежо-технічних досліджень: "Оглянуто приміщення, прилеглу територію, допоміжні приміщення. В ході огляду вибухових пристроїв та речовин не виявлено, про що складено відповідний акт".

Після огляду залізничний вокзал Тернополя запрацював у звичному режимі. Незручностей для пасажирів на час евакуації, каже начальник вокзалу станції "Тернопіль", вдалося уникнути.

Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль": "Поїзда, які прибували, вони прибували на відстані, ті пасажири, які з поїздів, вони були теж спрямовані в зони, так як кажуть, безпеки, а також поїзда, які мають відправлятися, це 42 та 16, також електрички, всі пішли з графіком і будуть йти так і в подальшому графіком".

Телефонного горе-жартівника, який повідомив про замінування вокзалу уже шукають. Йому загрожує позбавлення волі.

Ярослав Матвійчук, начальник лінійного відділу УМВСУ станції "Тернопіль" Львіської залізниці: "На даний час проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння даного злочину. Кримінальна відповідальність передбачена кримінальним кодексом, від 2 до 6 років за дане карне діяння".