додому благоустрій Поверхню вулиці 15 Квітня готують до ремонту

Поверхню вулиці 15 Квітня готують до ремонту

388

Рух на вулиці 15 Квітня обмежили сьогодні через підготовчі ремонтні роботи. Від ранку і до 14 години цією вулицею не їздили тролейбуси. Дві смуги руху перекрили, там працювала спеціальна техніка. Повністю рух відновили пообіді. Наразі на тернопільських вулицях вирізають дорожнє полотно, у вихідні готували до ремонту вулиці Пирогова та Гоголя, завтра роботи продовжуватимуть на вулиці "15 Квітня".

ЧИТАТИ ЩЕ: На дорогах Тернополя почали латати ями

Вже нині, розповідає Ярослав Копча, планували запустити в роботу асфальтний завод у Березовиці. Проте через низьку температуру повітря класти асфальт ще не будуть, тому наразі продовжують вирізати дорожнє покриття. Сьогодні спеціальна техніка працювала на вулиці "15 Квітня".

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Від сьогодні ще поки не можна, тому що не дозволяє температурний режим, має бути хотя б +15 градусів. А сьогодні станом на сьому годину ранку було +3 градуси. Це дуже низька температура для виконання даних робіт".

Тим часом готуватимуть до ремонту покриття і інших вулиць, відповідно частково обмежуватимуть рух громадського транспорту. Завтра роботи продовжуватимуть на вулиці 15 Квітня.

ЧИТАТИ ЩЕ: 80% доріг Тернопільщини у незадовільному стані?

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Рух обмежений тільки, практично на вулиці 15 Квітня, 4 смуги руху, перекрито дві смуги руху, а двома смугами здійснюється рух транспотних засобів. Тролейбуси відмінили, бо вони через штанги не можуть оминути спецтехніку".

Починати класти асфальт на вже вирізані ділянки доріг планують з 17 квітня. Проте, все залежатиме від погоди, потрібно щоб було тепло та сухо.

ЧИТАТИ ЩЕ: 90 млн. грн. отримала цьогоріч Тернопільщина на ремонт та утримання автомобільних доріг