додому культура “Потяг єднання “Труханівська Січ” прибув у Тернопіль

“Потяг єднання “Труханівська Січ” прибув у Тернопіль

628

“Потяг єднання “Труханівська Січ” сьогодні зранку прибув у Тернопіль. Серед його пасажирів – школярі, студенти, волонтери, громадські діячі та військові з різних регіонів України. Загалом до міста завітали близько півтори сотні осіб. Таку акцію в Україні проводять вже десятий раз поспіль. Її мета – підтримка національної єдності. 

Під супровід військового оркестру до Тернополя прибув «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Цього разу Україною курсує 10-ий Потяг Святого Миколая і вітає з Різдвяними святами. До Тернополя приїхали представники з Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської, Харківської та інших областей. Акція – Всеукраїнська і спрямована на покращення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

-Сьогодні для України це є надзвичайно важливим в тому, що ми демонструємо єдність України, тому що сьогодні які би ми різні не були, в різних куточках України нас єднає одне, головна мета, ми українці і для нас Україна одна.

Акція “Потяг єднання “Труханівська Січ” доводить Україні і всьому світу, що ми єдині, незалежно від того, хто на якій території проживає, каже влада області. Учасники акції, прибувши у Тернопіль, сподівались набратись якнайбільше вражень від нашого міста та людей.

-Доброго ранку, Тернопіль! Вітаю вас з сонячної Одеси, дуже радий бути в цьому чудовому місті, дуже чув багато хорошого про нього і думаю, що все буде дуже добре.

-Мене звати Таня, я представляю місто Лисичанськ Луганська область. От я вже давно знаю про співпрацю ваших волонтерів і Лисичанських, тому мені вдвічі приємно відвідати це місто. Всіх вітаю з прийдешніми святами, бажаю щастя, здоров’я, і головне – миру.

Також учасники акції “Потяг єднання “Труханівська Січ” відвідали військову частину, де ознайомились з її історією, студією бойової слави, спілкувались з військовими, переглянули фільми про Тернопільську окрему артбригаду. Також вони вшанували пам’ять загиблих військових у зоні АТО на Микулинецькому кладовищі та відвідали інші визначні місця нашого міста.

-Нам дуже важливо, що сама акція проходить в супроводі цілого ряду громадських організацій з різних куточків України, які демонструють свої патріотичні мотиви і які, приїжджаючи в областіі, зокрема, приїжджаючи зараз в Тернопільську область, спілкуються з своїми побратимами ,своїми колегами ,обмінюються досвідом.
Всеукраїнську акцію “Потяг єднання «Труханівська Січ» організовують з метою консолідації та взаєморозуміння громадян з різних куточків країни, піднесення патріотичного духу та популяризації національної культури країни.