додому АТО Потреби АТО: військова форма, індивідуальні аптечки, медикаменти

Потреби АТО: військова форма, індивідуальні аптечки, медикаменти

420

vlcsnap-2015-03-18-13h13m13s146Гроші на військову форму, на індивідуальні аптечки, медикаменти – такі наразі найактуальніші потреби на Сході. Волонтери просять тернополян не зупинятися і продовжувати допомагати українській армії.

В самообороні майдану Тернопільщини вдалося назбирати гроші на авто для 93 бригади, продавали розмальовані каски, вишивки, допомогла також діаспора. Наразі актуальною залишається потреба у військовій формі. В самообороні шукають різні методи як заробити гроші, аби допомогти українським бійцям.

– Почали дуже активно і багато вишивати, вишиваємо медальйони з тризубами, вишиваємо декоративні вінтажні медальйони з квітами, почали вишивати обкладинки на паспорти, дівчата роблять закладки та інші речі з бісеру, вишиваємо картини, намагаємося всіма можливими шляхами залучити кошти, продаємо далі каски, зараз виставили на аукціон каски з портретами Бандери і Шухевича, сподіваємося, що ми повинні щось заробити на них, це ж наші провідники ідейні. Я впевнена, що має все вийти, – каже волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Ліля Мусіхіна.

Також необхідно близько 30-50 аптечок. Тернополяни, каже Ліля Мусіхіна, вже вичерпуються та попри це потрібно продовжувати допомогати українській армії.

– Гаманці тернополян дуже видихнулися, для українців взагалі ця війна затягнулася, економічний спад дається взнаки. Нам з кожним днем стає все важче утримувати нашу армію. Ми не здаємося, ми шукаємо як це зробити, всіх нагодувати, взути. Складно, мені психологічно важко, я дуже зараз часто змушена відмовляти людям. До мене приходить мама, просить щось для сина, а в мене нічого немає і немає за що купити, – каже Мусіхіна.

Медикаменти, гроші, тканини на форму та інші необхідні речі можете приносити в штаб самооборони майдану, що на вулиці Грушевського у Тернополі.