додому Новини Потребуючі тернополяни можуть безкоштовно отримати одяг, техніку та продукти

Потребуючі тернополяни можуть безкоштовно отримати одяг, техніку та продукти

356

vlcsnap-2015-03-20-15h04m25s162Одяг, взуття, побутову техніку та продукти можуть безкоштовно отримати потребуючі тернополяни. В міському управлінні соціальної політики відкрили Центр з надання гуманітарної допомоги, послугами якого можуть скористатися соціально незахищені городяни.

В Центрі з надання гуманітарної допомоги, що знаходиться в міському управлінні соціальної політики соціально незахищені тернополяни можуть безкоштовно отримати одяг і взуття, побутову техніку та деякі продукти.

– Декілька днів тому під час особистого прийому громадян до мене звернулися тернополяни, які дуже потребували допомоги, і такі слова були, що, ви знаєте, останнім часом всі активно допомагають фронту, допомагають армії, допомагають біженцям, але таке враження, що всі забули про потребуючих тернополян, яким треба медикаменти, яким треба одяг, яким треба якісь засоби догляду за інвалідами. Власне, реалізація цього проекту спільно з міською радою, спільно з управлінням соціальної політики і благодійним фондом «Апостол» покликана вирішити це питання, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.


В такий скрутний час гуманітарна допомога для соціально незахищених є дуже вагомою підтримкою, кажуть тернополяни. Аби отримати необхідні речі, соціально незахищеним тернополянам потрібно показати відповідні документи. Працюватиме центр з надання гуманітарної допомоги – у вівторок та четвер в управлінні соціальної політики Тернопільської міськради, що на вулиці Лисенка,8.

– Допомога тут є різна, можна побачити, практично все. Це побутова техніка, це побутова хімія, це продукти харчування, там з ними трошки складніше через наше законодавство дуже непросте. Допомогу можуть отримати всі люди, які мають якісь підтверджуючий документ про соціальну незахищеність, – каже керівник благодійного фонду «Апостол» Ігор Апостол.

До допомоги соціально незахищеним просять долучатися підприємців та тернополян.