додому Новини “Потребуєш-візьми, можеш – поклади”. Акція для потребуючих відбувається у Тернополі

“Потребуєш-візьми, можеш – поклади”. Акція для потребуючих відбувається у Тернополі

1305

“Потребуєш-візьми, можеш – поклади” – акція  мета якої допомогти потребуючим. Зазвичай, на спеціальні полички, які розміщені у вісьмох магазинах Тернополя, кладуть продукти харчування, теплі речі та інше. Організатори кажуть, влаштовують таку акцію двічі на рік: під час Різдвяних та Великодніх свят. Небайдужих просять долучатися.

Другий рік поспіль у Тернополі влаштовують акцію “Потребуєш-візьми, можеш – поклади”. Організатори – Тернопільська міська громадська організація “Об’єднання “Самопоміч”. Розповідають, спеціальні полички облаштовані у вісьмох магазинах Тернополя, для того щоб небайдужі клали туди продукти харчування, засоби гігієни та інші важливі для людей речі, а ті, кому вони не по кишені, можуть забрати їх безкоштовно.

– Ріст цін на продукти, високі комунальні платежі роблять багатьох тернополян неспроможними забезпечити себе базовим необхідним набором продуктів. Тому ми встановили ці благодійні полиці, щоб ці малозахищені верстви населення мали можливість у цей святковий час не думати про щодення фінансові негаразди. Не турбуватися про це, а відчути дух Різдва, дух свята, – розповідає керівник Тернопільської міської ГО “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

“Потребуєш-візьми, можеш – поклади” влаштовують двічі на рік: під час Різдвяних та Великодніх свят, кажуть організатори. Усіх небайдужих просять долучатися.