додому надзвичайне Потопаючого чоловіка біля берега Тернопільського ставу врятували два тернопільських студенти

Потопаючого чоловіка біля берега Тернопільського ставу врятували два тернопільських студенти

425

vlcsnap-2016-04-07-17h53m59s979Потопаючого чоловіка біля берега Тернопільського ставу помітили двоє хлопців, Володимир Скиба та Максим Митько, які гуляли набережною. Подія трапилася навпроти пристані тернопільських катерів. Володимир, не думаючи, швидко скинув із себе верхній одяг і взуття та пірнув по чоловіка. Потопаючого зумів відтягнути до берега, де Максим іще з одним перехожим допомогли витягти людину на берег. Ще до приїзду швидкої випадкові рятівники змогли привести чоловіка до тями.

Потопаючого на Тернопільскому ставі врятували випадкові свідки події. 19-річні хлопці Володимир Скиба та Максим Митько – студенти, навчаються у Тернополі. Обоє родом із села Таурів Козівського району. 4 квітня вранці вони гуляли набережною ставу й помітили біля пристані людину, яка борсалась у воді і кричала. Зрозумівши, що чоловік не купається, а тоне, Володимир кинувся на допомогу.

– Коли ми підійшли ближче і побачили, що людина просто тонула, він захлинався водою. Я різко почав роздягатися звичайно і, коли я вже стрибнув у воду, побачив, що чоловік пішов на дно. Я нирнув за ним, дістав його і помаленько дотягнув до берега. Це було близько, десь чотири-три метри від берега, – пригадує рятівник потопаючого Володимир Скиба.

Я стояв з мужиком, який проходив повз, на причалі, ну, і Володя підтягнув його та як ближче до причалу і ми вже його витягнули на берег. Потім перекинули його на бік, щоб він вихлиснув, ну, вийшла з нього вода з легень, – продовжує рятівник потопаючого Максим Митько.

– Ще один незнайомець, його жінка зразу зателефонувала в швидку, швидка приїхала близько за три хвилини. Чоловіка ми положили на бік, він віддихався і через декілька хвилин піднявся на ноги і прийшов до тями, – додає Володимир Скиба.

Нині хлопці радіють, що змогли врятувати життя людині. Володимир Скиба, насправді, ризикував життям, бо в холодній воді витягувати потопаючого складно і небезпечно, кажуть працівники держслужби з надзвичайних ситуацій і називають цей приклад проявом героїзму.