додому Головні Потенційним мешканцям Тернопільської ОТГ обіцяють соціальні, освітні та медичні пільги на рівні...

Потенційним мешканцям Тернопільської ОТГ обіцяють соціальні, освітні та медичні пільги на рівні із тернополянами

1048

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийняли рішення про надання соціально-необхідних послуг мешканцям сільських рад, які відповідно до Перспективного плану об’єднання громад включені до Тернопільської об’єднаної територіальної громади з центром в Тернополі та тим, які приймуть рішення приєднатись до Тернопільської територіальної громади. Зокрема мешканці громади на рівні з тернополянинами отримають доступ до усіх освітніх, медичних та інших послуг і пільг, які надаються в Тернополі, в тому числі зможуть безкоштовно виробити соціальну картку тернополянина.

Мешканці населених пунктів, які згідно з Перспективним планом об’єднання громад включені до Тернопільської ОГТ з центром у Тернополі, зможуть отримувати соціально-необхідні послуги на рівні з тернополянами. Цими послугами зможуть також користуватися і ті мешканці сіл чи селищ, чиї ради приймуть рішення приєднатись до Тернопільської ОГТ.

-Ми готові запропонувати нашим сусідам об`єднатись і створити єдину потужну громаду, яка дала б можливість розвиватись усім навколишнім триторіям, які є поруч з містом Тернополем. Хочу наголосити на тому що незважаючи на рішення сесії чи будь-яких інших рад процес об`єднання є викюбчно добровільним. Ніхто нікого не заставляє об`єднуватись, об`єднання може бути виклбчно на добровільних засадах, – розповідає міський голова Тернополя СЕРГІЙ НАДАЛ.