додому Новини Посилки для військових: тернопільські волонтери знову їдуть на фронт

Посилки для військових: тернопільські волонтери знову їдуть на фронт

856
“Військова пошта” знову вирушає на фронт. Волонтери “Української команди” вже пів року безкоштовно доставляють вантажі для військовослужбовців Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні бойових дій і не мають доступу до поштових відділень. Посилки передають для бійців як рідні, так і самі волонтери. Цього разу на фронт волонтери повезуть і відремонтовану машину. Більше розкаже наша Юлія Пацкаль.

З Тернополя на фронт знову їдуть волонтери. Для військовослужбовців Тернопільщини, які не мають доступу до поштових відділень безкоштовно доставлять посилки від рідних. Така акція від волонтерського штабу “Українська команда” діє вже пів року. За цей час встигли зробити більше 10-ти таких виїздів.

Окрім домашніх смаколиків та адресних посилок волонтери передають те, що просять самі військові. Це, як і речі першої потреби, так і різноманітне обладнання та інструменти. Зокрема, для бійців передадуть цвяхи та плівку для облаштування окопів.

Волонтери із вантажем вирушать на Харківську, Донецьку, Луганську і Запорізьку області. Найбільшу посилку, яку цього разу доставлять на передову – буде автівка Nissan Navara для воїнів 44-ої бригади.

Волонтери зізнаються, за час існування “Військової пошти” з гуманітарними вантажами об’їхали всю лінію фронту, передали не одну відремонтовану машину, а посилки доставлятимуть і надалі. Приносити пакунки для бійців можна в місця прийому, які працюють в 14-ти населених пунктах нашого краю. Це Тернопіль, Шумськ, Зборів, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець. Інформацію про наступні виїзди можна дізнатися за номером гарячої лінії волонтерського штабу (096) 657-67-04 з 10:00 до 17:00.