додому Новини Посвідчення батьків багатодітної сім’ї можуть отримати тернополяни

Посвідчення батьків багатодітної сім’ї можуть отримати тернополяни

1919

vlcsnap-2016-03-15-14h59m54s143Посвідчення батьків багатодітної сім’ї можуть отримати тернополяни, у яких більше, ніж двоє дітей. В управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради стверджують, з його допомогою багатодітні сім’ї можуть отримати соціальну допомогу, що передбачена законодавством України. Для отримання цього документу необхідно звернутися у центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Князя Острозького, 6 у Тернополі.

У Тернополі понад півтори тисячі сімей, що мають статус багатодітних. За законом України він підтверджується спеціальним посвідченням, який є документом строгої звітності і схожий на паспорт, запевняють в управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради.

– За даним посвідченням як батьки з багатодітної сім’ї, так і діти багатодітної сім’ї, мають можливість отримати пакет соціальних гарантій, які забезпечуються нашим законодавством. Зокрема, це 50% знижки для батьків, це є 50% знижки на комунальні послуги, на встановлення телефонного номеру і на абонентську плату по телефону. Для дітей – це безоплатний проїзд у громадському транспорті, це безоплатна путівка літом на відпочинок, або оздоровлення за заявою батьків, – розповідає начальник управління у справах сімї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міськради Микола Круть.

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї надається особам до 18 років, проте, якщо вона стає студентом денної форми навчання, у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах такий статус продовжується до закінчення навчання, але не довше ніж до досягнення 23-річного віку.

– При міській раді працює центр надання адміністративних послуг на Острозького. Батькам необхідно принести пакет документів в ЦНАП- це центр надання адміністративних послуг, після чого управлінням буде виписано це посвідчення. І так само в ЦНАПі батьки отримають потім його на руки, – каже Микола Круть.

Посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї виготовлять протягом десяти днів після подання документів, про перелік яких можна дізнатися за посиланням http://cnap.rada.te.ua або на сайті міської ради або в управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради.