Головна надзвичайне Посварившись із тещею, підпалив її авто

Посварившись із тещею, підпалив її авто

301

96006599На Козівщині зять, посварившись із тещею, підпалив її автомобіль. У результаті – пошкоджені колеса та днище вантажівки. Збитки потерпілих – 15 тисяч гривень, повідомили у СГЗ УМВСУ України в Тернопільській області.

Сварка між тещею і зятем почалася ще звечора, а “розгорілась” – близько півночі. 29-річний чоловік вирішив висловити свою незгоду з думкою родичів, підпаливши їхній автомобіль марки «ГАЗ-33061», який був припаркований біля обійстя. Аби добре горіло, під вантажівку накидав сухого гілля.

Господарі вчасно помітили полум’я, бо хтозна, чи вогонь не перекинувся на подвір’я. Потерпілі негайно викликали пожежників та міліцію. До приїзду рятувальників люди самі боролися з вогнем.  Поспілкуватися з винуватцем пожежі, міліціонерами на місті події не вдалося, бо він втік.

– Зараз встановляємо місце перебування чоловіка – повідомив начальник Козівського райвідділу міліції Михайло Пальчик. – Йому інкримінуємо частину 2 статті 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна.

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here