додому надзвичайне Посварившись із другом, 47-річний козівчанин побив його і залишив помирати

Посварившись із другом, 47-річний козівчанин побив його і залишив помирати

382

naruchniki_reshetkaТіло 55-річного уродженця селища Козлів виявили на закинутій фермі у Козові. Там, у підсобному приміщенні недіючого комплексу, чоловік проживав останні 2 роки. Що ж стало причиною смерті – взялися з’ясовувати правоохоронці райвідділу.

Первинний огляд тіла свідчив, що потерпілого вбили. Версію насильницької смерті згодом підтвердила судово-медична експертиза. За декілька днів правоохоронцям вдалося встановити особу підозрюваного. Як повідомив виконуючий обов’язки першого заступника начальника Козівського райвідділу внутрішніх справ Богдан Филима, до злочину виявився причетний 47-річний житель райцентру.

І підозрюваний, і загиблий мали пристрасть до оковитої. Саме під час розпивання спиртного й сталася сварка, що переросла у бійку. Зі слів підозрюваного, він спочатку ударом в голову звалив друга на землю, а потім, уже лежачого, гамселив ногами. Виливши усю свою лють, спокійно пішов додому.

Досьє обох чоловіків багате кримінальними вчинками. Підозрюваний влітку повернувся з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини, а загиблий, подейкують, сидів за вбивство.  Його тіло знайшов випадковий перехожий. Він й повідомив правоохоронців про знахідку. 47-річному козівчанину допоки інкримінують частину другу статті 121 Кримінального кодексу України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Проте після закінчення усіх експертиз, не виключено, що на лаві підсудних він сидітиме за вбивство. Проводиться досудове розслідування.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області