додому духовність Постом, молитвою та добрими справами закликають вшанувати жертв Голодомору

Постом, молитвою та добрими справами закликають вшанувати жертв Голодомору

506

З нагоди 80-тої річниці Голодомору приєднатися до акції “Сопричастя” закликають СУМ’івці. Аби зрозуміти жах Голодомору, потрібно це пережити, або, принаймні, спробувати це зробити, кажуть організатори. Саме це є одним з завдань акції «Сопричастя», покликаної вшанувати пам’ять жертв Голодомору шляхом  посту, молитви та доброї справи. Вперше ця акція відбулась у 200 році і з того часу проводиться щорічно. За роки проведення до участі в ній долучилися не лише громадяни України, але й представники Грузії, Великої Британії, Словаччини, Італії, США та інших країн світу.

ПІСТ

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання суворого посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7:00 год. 22 листопада 2013 року до 16:00 год. 23 листопада 2013 року). Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на помин душі невинно загиблих від голоду 32-33 років. Дуже важливо аби ця жертва була свідомою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного  віку і не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного голодування.

МОЛИТВА

О 16 годині, 23 листопада 2013р., учасники акції, незалежно від місця їхнього перебування, духовно єднаються в спільній молитві за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

ДОБРЕ ДІЛО

Впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло, метою якого є допомога ближньому, який перебуває у потребі. Це може бути милостиня, пожертва на сиротинець тощо. Кожен може самостійно обирати, яке добре діло він може зробити і куди його спрямувати.

Символічна реєстрація учасників акції здійснюється за адресою: soprychastya@cym.org