![10346369_733676330047157_5276577502850123165_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/10346369_733676330047157_5276577502850123165_n-640x479.jpg)
Орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно у Тернополі нагородили двох захисників.
Згідно Указу Президента України, начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш вручив відзнаки родинам захисників – головного сержанта Андрія Барського – водія-радіотелефоніста мінометного взводу окремого загону спеціального призначення “Азов” та Солдата Івана Аніна – старшого кулеметника зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.
Жодне слово не здатне полегшити біль втрати найрідніших людей. Але ми завжди пам’ятатимемо подвиг наших захисників. Вічна їм шана, Слава Героям України.