додому Новини Послуги “Єдиного вікна” стали доступними соціально вразливим категоріям населення Тернопільщини: подробиці

Послуги “Єдиного вікна” стали доступними соціально вразливим категоріям населення Тернопільщини: подробиці

521

«Єдине вікно» для надання послуг соціально вразливим категоріям населення відкрили у Тернопільському обласному центрі зайнятості. Тут консультуватимуть ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю з різноманітних питань. Зокрема, щодо можливості отримання житла, гуманітарної та матеріальної допомог, послуг з реабілітації, працевлаштування тощо. 

“Єдине вікно” відкрили у Тернопільському обласному центрі зайнятості. Тут надаватимуть необхідні послуги cоціально вразливим категоріям населення: ветеранам війни, внутрішньо переміщеним особам та людям з інвалідністю.

Тобто, в одному місці відтепер можна отримати консультації з питань отримання житла, гуманітарної, матеріальної, психологічної допомог, послуг з реабілітації, працевлаштування, отримання грантів для розвитку та започаткування власної справи. Також почути поради щодо можливостей в отриманні правової допомоги, соціальних виплат та компенсацій, послуг по догляду за дитиною до 3-х років.

За проектом “Муніципальна няня”. Наприклад, якщо жінка має дитину і в неї стоїть вибір або лишатися вдома з дитиною, або йти на запропоноване місце праці, то вона може скористатися таким проектом, як “Муніципальна няня”, – каже заступниця  директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська. 

Крім того, у всіх підрозділах центру зайнятості визначили кар’єрних радників. Вони разом з клієнтом із категорії соціально вразливого населення вибудовуватимуть план та перелік потрібних послуг для працевлаштування такої особи.

Кожен із кар’єрних радників, який працюватиме із населенням – кваліфікований працівник, який проходив навчання чи брав участь у тренінгах щодо роботи з вразливими категоріями населення. Більше про послуги “Єдиного вікна” можна дізнатись. звернувшись в один із підрозділів центру.