Радість без клопотів. Два роки тому міністерство юстиції запровадило програму, згідно з якою свідоцтво про народження дитини батьки отримують одразу у пологовому. Перевагу такого проекту відчули сім тисяч родин із Тернопільщини. А коли на календарі зійшлися три вісімки, представники мін’юсту прийшли не лише із документами, але й з подарунками. Щасливих, новоспечениих батьків бачила наша знімальна група.

На цього красунчика родина Шпитків чекала із нетерпінням. Адже син, якого спільно вирішили назвати Владиславом, у них первісток.

– Воно якось, знаєте, коли вагітна, то не віриться. Вже коли бачиш ручки, таке твоє вже.

– Щасливий. Був на пологах, раджу всім чоловікам брати участь, допомагати дружинам.

Аби сім’я з народження дитини могла насолоджуватися новим статусом, ще два роки тому у міністерстві юстиції запровадили проект, згідно з яким свідоцтво про народження дитини видають батькам одразу у пологовому будинку.

– Це дуже зручно, я взагалі вчора була дуже здивована, коли прийшов представник і запропонував. Чоловік зразу, буквально, привіз документи і вже все. Нас завтра виписують, а у нас вже є свідоцтво про народження дитинки.

Такою послугою за два роки у Тернополі скористалось близько семи тисяч людей. Коли у календарі зійшлися три вісімки, представники міністерства юстиції завітали до перинатального центру, аби не лише вручити свідоцтво про народження дитини, але й вручити подарунки у символічний день. Свідоцтва у пологовому 8 серпня отримали п’ять хлопчиків і четверо дівчаток