додому Новини Пошук кадрів: чим роботодавцю корисна співпраця зі службою зайнятості

Пошук кадрів: чим роботодавцю корисна співпраця зі службою зайнятості

469
Пошук кадрів. У Тернопільській обласній службі зайнятості можуть посприяти роботодавцям, а безробітним – знайти роботу. Професійний відбір проводять з використанням сучасних тестових методик. Окрім цього служба зайнятості може організувати профнавчання або курси з підвищення кваліфікації. Також працедавці можуть отримати ряд грантів для облаштування робочого місця для певних категорій працівників. Більше про можливості на місцевому ринку праці розкаже наша Юлія Пацкаль.
Пошук кандидатів та облаштування робочих місць. Служба зайнятості виступає посередником між людьми, які шукають роботу та працедавцем, який потребує кадрів. Завдяки фахівцям Тернопільської філії обласного центру зайнятості роботодавець може отримати ряд переваг при укомплектуванні вакансій. Насамперед йдеться про професійний відбір кандидатів на робоче місце з використанням сучасних тестових методик.

Галина Приступа, заступниця директора Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, розповідає: “Профвідбір на замовлення роботодавця служба зайнятості проводить таким чином, що ми маємо можливість допомогти роботодавцю підібрати кандидата застосувавши різноманітні психодіагностичні методики. І надати кваліфіковані характеристики на кожного працівника”.

Якщо у служби зайнятості немає відповідних кандидатів, фахівці центру можуть організувати навчання безробітних для опанування нової професії або ж підвищення кваліфікації на замовлення роботодавця. Для цього служба зайнятості має спеціалізовані центри професійно-технічної освіти, де готують майбутніх працівників.

Служба зайнятості реалізовує ряд програм для підтримки бізнесу під час війни та сприяння працевлаштуванню осіб, які шукають місце праці. Зокрема, роботодавці мають можливість отримати компенсації за працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, молоді, людей з інвалідністю, пенсіонерів.

Працедавці можуть подати наявні вакансії через особистий кабінет роботодавця на порталі Державної служби зайнятості. На цьому ресурсі кожен користувач може самостійно шукати роботу.