додому Новини Портрет Андрія Кузьменка з’явиться у Тернополі

Портрет Андрія Кузьменка з’явиться у Тернополі

719

Skriabin (1)Портрет Андрія Кузьменка з’явиться на одному із будинків Тернополя. Навколо питання, де саме зобразити співака, виникла дискусія. Наразі активісти разом із місцевою владою все ж зійшлися на одному із пропонованих варіантів та почали підготовку до втілення проекту у реальність.

Петицію з проханням вшанувати пам’ять фронтмена гурту “Скрябін” і створити у місті сквер, алею чи зобразити портрет на стіні в знак пам’яті співака у міськраді підтримали. Чиновники разом з активістами вирішили відтворити портрет Кузьми на одному із будинків Тернополя. Одним із варіантів став будинок на вул. Академіка Брюкнера, 3 та його мешканці не дали згоди на таке оновлення фасаду. Наразі вибір зупинили на стіні будинку, що на вул. Грушевського, 1 (арка з театрального майдану в двір). Команда активістів уже працює над проектом.

– На даному етапі ми запропонували молодим людям зробити фотографію даної стіни, ескіз, всі обрахунки і конкретно написати, яка їм потрібна допомога від міської ради, – розповідає начальник патронатного відділу Максим Черкашин.

Міський голова не лише підтримав активістів у бажанні намалювати портрет Скрябіна, а й подав пропозицію до молодих художників міста, аби ті розмалювали двоарковий міст (біля “6 магазину”). Місце там людне, а сам міст – сірий. У міськраді чекають пропозицій від ініціативних груп художників.