Головна спорт Поразка “Ниви” і ризик знятися з чемпіонату – підсумок футбольних вихідних для...

Поразка “Ниви” і ризик знятися з чемпіонату – підсумок футбольних вихідних для команди

254

Першої домашньої поразки у весняному сезоні зазнала Тернопільска "Нива". Мінімально 0:1 тернополяни поступилися чернігівській "Десні". Втім, для вболівальників "Ниви" більш неприємний не сам факт програшу – команда взагалі могла не вийти на поле через фінансові проблеми. Якщо ж до середи, 7 травня, футболістам не виплатять заборговану зарплату, вони більше у розташування клубу не повернуться, а "Нива" ризикує взагалі знятися із І ліги.

Ще до гри футболісти із чернігівською "Десною" футболісти "Ниви" відмовлялися виходити на поле рідного стадіону в Тернополі. Втім, заради своїх вболівальників команда все ж вирішила зіграти цей матч. У І таймі йшла позиційна боротьба, яка виявилася безгольовою. Зі старту ІІ тайму команди заграли відкритіше, що успіх принесло саме "Десні". Як виявилося, Юрій Плешаков своїм ударом встановив остаточний рахунок матчу – 1:0 на користь гостей із Чернігова. Крім цього, матч запам'ятався також вилученням півзахисника "Ниви" Тараса Яворського.

– Я впевнений, що і ми хотіли виграти і, тим більше, господарі поля. Просто в І таймі була більш позиційна гра, але, все ж таки, ми більше володіли м'ячем. А в ІІ таймі, як завжди, з'являється все більше простору, тому гра уже йшла більш жваво, – розповідає головний тренер ФК "Десна" Чернігів Олександр Рябоконь.

"Ниву" ж засмучує не так поразка і малюнок цієї гри, а фінансовий стан команди.

– Я боюсь, що сьогоднішня гра є остання, тому що я команду сьогодні розпускаю, і якщо не буде заробітної плати до середи, футболісти виявили бажання більше не приїжджати, і, мабуть, на цьому закінчиться. Тому що останній місяць, мабуть, у нас є проблеми, і я розумію, що "Нива" нікому не потрібна. Ті умови, які в нас є, а їх практично нема, але ми на них не жаліємся, але футболістам, яким обіцяли гроші які вони заробили – "завтра, завтра, завтра" і от вони сьогодні прийняли рішення, всі до одного, ніхто не приїжджає на тренування, – говорить головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Богдан Самардак.

Таке рішення футболістів, каже Богдан Самардак, остаточне.

– Вони вже ситі обіцянками, є якась межа і, скажем так, вона прийшла. Вона, вірніше, прийшла до гри, я їм дуже вдячний, що вони вийшли на ігру, тому, що ця ігра могла не відбутися, але вони вкотре вийшли і віддали все, що могли. Тому що проти нас грала надзвичайно кваліфікована команда.

Календарем для "Ниви" запланована наближча гра у Харкові, проти "Геліоса", в неділю 11 травня, та чи поїде туди тернопільська команда, стане відомо в середу, 7 травня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here