Головна культура Поповнення Алеї зірок та вручення Прапора Ради Європи обіцяють тернополянам до Дня...

Поповнення Алеї зірок та вручення Прапора Ради Європи обіцяють тернополянам до Дня міста

381

Поvlcsnap-2014-08-27-18h00m20s147повнення Алеї зірок та вручення Прапора Ради Європи обіцяють тернополянам до Дня міста. А ще – свято замку, конкурс патріотичних букетів, парад духових оркестрів та демонстрацію фільму «Тернопіль, якого нема». Про події, які варто відвідати, далі.

Святкування Дня міста буде тривати впродовж всього дня 28 серпня. Вже традиційне Свято Тернопільського замку стартує о 10-й. Там виставлять роботи з художнього пленеру, а згодом на території поблизу замку проведуть свято середньовічної культури «Меч Короля Данила». А далі – відкриття виставки робіт із сірників Мар’яна Верхолика в УД “Перемога”, парад духових оркестрів на Майдані Волі та демонстрація фільму «Тернопіль, якого нема» в Палаці Кіно. Продовжать і традицію поповнення Алеї зірок новими іменами. Цьогоріч – Казимира Сікорського та Олени Підгрушної.

– Головне, що тут буде відбуватись, вручення Тернополю прапора Європи. 17.00 по вулиці Сагайдачного особлива царемонія. І ми вшануємо героїв Небесної сотні, Євромайдану, бо наш напрямок до Європи окроплений кров’ю, – каже Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради

Водночас святкування відбуватимуться і в парку Національного відродження. З 12 години стартує Свято меду та Свято квітів і квіткових композицій на тему «Патріотична Україна».

– Це не мають бути якісь композиції витратні, пропагандистські “А я лутше всех”. Це має бути патріотичний букет. Якщо людина має 1 грн, вона може зробити цей патріотичний букет. Він має символізувати думку, яка нині домінує в Україні. Якщо я побачу з маленьких квіток викладено “Путін капут”, то я буду стояти біля цього букета, – каже Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради

Ввечері на Співочому полі відбудеться концерт, під час якого нагородження кращих людей міста.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here