додому Новини Понад вісім тисяч тернополян отримали цьогоріч житлові субсидії

Понад вісім тисяч тернополян отримали цьогоріч житлові субсидії

439

Понад вісім тисяч тернополян отримали цьогоріч житлові субсидії. В управлінні соціальної політики Тернопільської міськради, нагадують: правом на оформлення субсидії все ще можуть скористатись працездатні люди, які платять за комунальні послуги більше, ніж 15% загального доходу сім’ї та пенсіонери, для яких допустима межа – 10%. Заяви на субсидії приймають у житлово-комунальних підприємствах міста та у єдиному центрі на вулиці Лисенка, 8.

– Комунальні платежі ваші мають становити не більше 10% для працездатного населення чи 15% для непрацездатного, наприклад пенсіонерів. Якщо воно становить більше, то тоді ви маєте право на оформлення житлової субсидії, – розповідає начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Марія Чашка.

Правом на отримання субсидії цьогоріч скористалось більше восьми тисяч тернополян. Це трохи більше, ніж торік. Аби оформити субсидію, слід звернутись в управління соціальної політики за адресою Лисенка, 8 у Тернополі або у ЖЕКи до спеціалістів з прийому субсидій.

– Обов’язково потрібні довідки про комунальні платежі, про відсутність заборгованості, паспорт, код, заява, довідка про склад сім’ї. І власноруч написана заява. Є певний пакет документів, які кожен спеціаліст вам в кожному ЖЕКу чи у нас в управлінні соціальної політики також порекомендує. А також до нас можна звернутися за телефоном 23-56-70, де вам нададуть консультації конкретно у вашому випадку, який пакет документів вам необхідний, – каже Марія Чашка.