Головна АТО Понад півтора мільйона гривень, тонни продуктів, одягу, військової техніки зібрали волонтери Логістичного...

Понад півтора мільйона гривень, тонни продуктів, одягу, військової техніки зібрали волонтери Логістичного центру

380

vlcsnap-2015-07-09-19h27m23s83Понад півтора мільйона гривень, тонни продуктів, одягу, військової техніки, – усе це зібрали за майже рік роботи волонтери Тернопільського логістичного центру.  Змінювали форму роботи, організовували ярмарки, фестивалі, впорядкували волонтерську роботу у районах, вчились надавати допомогу цілеспрямовано і доречно. Запевняють: в них кожна копійка під контролем.

Одного дня ці хлопці вирішили частину свого часу присвятити справі перемоги. Почали з найменшого – організували збір продуктів харчування і грошей на потреби АТО. За кількістю найбільше передали на фронт шкарпеток, консервації, цигарок, станків для гоління. А далі був військовий одяг, взуття, тепловізори, броньовані автомобілі. Гадали, це – тимчасово. От закінчиться антирерористична операція – і їх послуги уже не будуть потрібні. Неофіційно АТО переросло у війну. Після запеклих боїв потреби на фронті лише зросли. Грошей у людей поменшало, а агресія зросла.

– Щоб не загострювати цю ситуацію, ми почали придумувати такі речі, щоб можна було продати і надати послуги за ці речі. Ми як волонтери робим це безкоштовно, безкорисно і власне акумулюємо ці кошти, – розповідає волонтер Тернопільського логістичного центру Тарас Герман.

Продаж пряників і читання поезії, а далі День молоді і фестиваль “Файне місто..” Варили юшку, борщ, кашу. смажили млинці і варили каву. Хтось з волонтерів-чоловіків згадав кухарське минуле, дівчата ж демонстрували, які вони господині. Ціни ставили помірні. Охочих підтримати гасло “У нас поїв – солдата одів” виявилось чимало. І результат не забарився: понад 13,5 тисяч гривень зібрали на потреби армії на День молоді, понад 57 тисяч – на фестивалі “Файне місто”. А ще волотерам Тернопільського логістичного центру вдалось упорядкувати роботу у районах. Тепер їх діяльність – відкрита і зрозуміла.

– Дуже гарну справу ми зробили, що почали знайомити хлопців військовослужбовців з їх місцевими волонтерами, щоб не називали: отой хлопець, якому ми дали гроші, будуть їх знати по прізвищу, будуть працювати на своїх волонтерів, – говорить  волонтер Тернопільського логістичного центру Назар Хамуляк.

Насамкінець хлопці розповіли,чого сьогодні потребують воїни на фронті. Серед найголовнішого – великі казани, літній одяг, гумові чоботи, цигарки, м’ясні консерви, планшети з навігацією.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here