![vlcsnap-2022-06-20-14h57m13s466](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/vlcsnap-2022-06-20-14h57m13s466-640x360.png)
Понад двадцять посилок на фронт українським захисникам передали з Тернополя. Зібрані речі приносили рідні, друзі чи просто небайдужі тернополяни в центр “Допомога армії від Тернополя”. Детальніше – розкаже Тетяна Скиба.
Понад двадцять посилок на фронт українським захисникам передали з Тернополя. Зібрані речі приносили рідні, друзі чи просто небайдужі тернополяни в центр “Допомога армії від Тернополя”. Детальніше – розкаже Тетяна Скиба.