додому Новини Понад 90 захисних споруд мають привести до відповідності.

Понад 90 захисних споруд мають привести до відповідності.

437

Чи готовvlcsnap-2015-02-05-17h07m49s110ий Тернопіль до введення, у разі необхідності, надзвичайної ситуації? Понад 90 захисних споруд мають привести до відповідності. Міський голова Тернополя дав доручення про переведення сил цивільного захисту у режим підвищеної готовності. Відтепер у місті цілодобове чергування відповідних працівників, посилена охорона об’єктів життєзабезпечення міста.

У Тернополі є понад 90 протирадіаційних укриттів та сховищ, три з них – в комунальній власності, одне обласної ради, тридцять в державній і двадцять одне в приватній власності.

– Попереднє обстеження цих бомбосховищ і укритів, яке робилося впродовж року, показало те, що вони не всі є в стані готовності. Частина з них є не проведені у готовність, частина потребує ремонтів. Тому сьогодні було зібрано всіх керівників на балансі яких є ці укриття. Їх доведено і зобов’язано провести належний порядок у всіх цих бомбосховищах. Бо в першу чергу у випадку надзвичайної ситуації будуть перебувати працівники їх підприємств також люди, які живуть поруч, каже міський голова Тернополя, Сергій Надал.

Міський голова дав розпорядження про переведення сил цивільного захисту у режим підвищеної готовності. Тим часом в управлінні надзвичайних ситуацій міськради звертаються до тернополян і застерігають не брати до уваги інструкції, які розповсюдили в місті, де серед іншого йдеться у разі обстрілів ховатися в каналізаційні колодязі. Робити цього ні в якому разі не можна,  каже Іван Коваль.

– Застерігаю мешканців міста колодязі як каналізаційні, так і водопровідні і газові, не є місцем для того, щоб укриватися під час артилерійських обстрілів.

Інструкції про те, як поводитися у разі надзвичайної ситуації можна знайти на сайті Тернопільської міськради, а також на дошках з оголошеннями. Цій темі присвятять спецвипуск Тернополя вечірнього.