![vlcsnap-2022-08-22-19h03m35s092](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/vlcsnap-2022-08-22-19h03m35s092-640x360.png)
Більше семи сотень освітніх закладів Тернопільщини готові до навчального процесу у форматі офлайн. Сто шістдесят із них працюватимуть онлайн. Про особливості навчання в нашій області під час війни – далі Тетяна Скиба.
Більше семи сотень освітніх закладів Тернопільщини готові до навчального процесу у форматі офлайн. Сто шістдесят із них працюватимуть онлайн. Про особливості навчання в нашій області під час війни – далі Тетяна Скиба.