додому Новини Понад 7 мільйонів гривень боргують тернополяни “Тернопільводоканалу”

Понад 7 мільйонів гривень боргують тернополяни “Тернопільводоканалу”

1032

vlcsnap-2015-05-28-15h51m29s6Понад сім мільйонів гривень боргують тернополяни комунальному підприємству “Тернопільводоканал”. За борги працівники підприємства разом із виконавчою службою змушені описувати та забирати майно городян, аби за виручені гроші розрахуватись з боргами. У вівторок, 27 травня, тернопільські комунальники разом з виконавчою службою відвідали сімнадцять адрес боржників. У трьох абонентів забирали майно. Серед вилученого – два телевізори, два комп’ютери та журнальний столик.

Борг тернополян перед “Водоканалом” росте ще із початку року. Основними причинами заборгованності працівники підприємства називають матеріальну скруту городян. Також чимало людей чекає результатів призначення субсидій, тому і не доплачує.

– В будь-якому разі, навіть якщо споживачі отримають дану субсидію, їм потрібно всеодно обов’язково оплачувати місячну частку. В іншому разі можуть бути моменти, що субсидія, надання субсидій буде призупинено, – розповідає начальник відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Руслан Бурмас.

Комунальники майже щомісяця відвідують боржників та нагадують їм про необхідність оплати. Та через зростання боргу у “Водоканалі” змушені вдаватись і до радикальних заходів. Із державною виконачою службою водоканалівці виїжджають до боржників описувати та забирати їх майно, погашаючи у такий спосіб борг.

– Такій процедурі передує те, що ми спочатку звертаємся в суд, і маючи безпосередньо виконавчий документ на виконання в органах державної виконавчої служби, ми проводимо заходи щодо примусового виконання судового рішення, – говорить юрист-консульт КП “Тернопільводоканал” В’ячеслав Завадський.

Аби не стати боржником, а сума боргу при цьому значення не має, потрібно вчасно розрахуватись за спожиту воду.

– Споживачі повинні розрахуватися за спожиті послуги до 20-го числа поточного місяця за попередій місяць. Якщо не розрахувалися, фактично, це вже є боржником, – каже начальник відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Руслан Бурмас.