![342974208_587886966632860_1702561373958588904_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/342974208_587886966632860_1702561373958588904_n-640x427.jpg)
Завдяки роботі вакцинального автобуса понад 60 тернополян отримали різні види щеплень. Вчора у випуску провінційних вістей ми розповідали вам про те, що на Театральному майдані у рамках Європейського тижня імунізації працював вакцинальний автобус. Усі охочі тернополяни та гості міста могли отримати щеплення від Covid-19, комплексну вакцину АДП-М від правця та дифтерії. Відтак, протягом дня бригада медиків щепили 21 людину вакциною Файзер. Ввели 40 доз комплексної вакцини проти дифтерії та правцю. Вакцинальний автобус продовжує свою роботу уже в інших населених пунктах Тернопільської області.