Головна культура Понад 60 фоторобіт тернополян змагаються за головний приз 25 000 гривень

Понад 60 фоторобіт тернополян змагаються за головний приз 25 000 гривень

411

vlcsnap-2015-11-20-15h57m28s32566 фоторобіт тернополян змагаються за головний приз 25 000 гривень. Обласна фотовиставка юних аматорів “Ми – в Україні, Україна – в нас!” проходить з 16 до 21 листопада у Народному домі ” Перемога”. Молоді фотографи, через світлини, продемонстрували свою любов та вірність до України.

“Ми – в Україні, Україна – в нас!” Під таким гаслом у Тернополі проходить конкурс-виставка авторських фотографій юних аматорів. Вона діє з 16 до 21 листопада у Народному домі ” Перемога” і приурочена до дня Гідності та Свободи України.

– Ну, одна фотографія з них це була – руки моєї прабабусі, які тримають саму фотографію з її молодості. Що ти хотіла цим сказати? Ну, що час йде дуже швидко і ми, просто, ми не побачимо, як все пролетить, наскільки швидко і потрібно берегти кожну хвилину, закарбовувати її в собі, тому що історію ніхто не напише за нас. Гідність – це , насамперед, самоповага. Я не важаю це характером, я вважаю це самим відчуттям, – говорить учасник конкурсу Настя Камінська.

– Знімків, світлин було доволі багато. Обирала я ту яка підходила під цю тематику. Я хотіла передати у своєму знімку велич і красу українського народу, природу яка нас оточує і, що для нас є Україна. На моїй світлині зображена дівчата, вони україночки, вони як серце нашої України, Батьківщини, – каже учасник конкурсу Анастасія Ярмолюк.


Організаторами фотовиставки “Ми – в Україні, Україна – в нас!” є корпорація ” Агропродсервіс” та департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації. Таку виставку проводять вперше. Та організатори запевняють, організують її і наступного року. На світлини юних фотографів прийшли подивитися не тільки їхні рідні а й інші мешканці міста, адже така подія не залишить байдужим нікого.

– Дуже потужна виставка на мій погляд . Україна зараз переживає дуже нелегкі часи і важливо зафіксувати це для майбутніх поколінь. Роботи представленні дуже різнопланові. Хоч тема одна та дуже різні роботи, мені дуже сподобалось, вражаючи. Дуже гарно, – говорить відвідувач фотовиставки “Ми – в Україні, Україна – в нас!” Ігор Камінський.

Загалом, участь у фотовиставці брали діти загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів та вищих навчальних закладів Тернопільщини. Конкурс проходив за трьома рівнями: спочатку визначали переможців у міських та сільських школах, потім у районі та підсумковий етап, на якому і відібрали 66 фоторобіт фіналістів конкурсу. Вони змагатимуться за грошові винагороди: перше місце – 25 000 гривень, за друге – 15 000 а за третє місце – 10 000 гривень. Також, відзначили п’ятнадцять призових номінацій, учасники яких отримають по 1000 гривень. Оцінювало роботи та визначало переможців високопрофесійне журі, яке очолив член Національної спілки фотохудожників, фотокореспондент ” Вільного життя” Василь Бурма.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here