Головна Новини Понад 300 хлопців та дівчат воювали між собою у лісі на Тернопільщині

Понад 300 хлопців та дівчат воювали між собою у лісі на Тернопільщині

501

vlcsnap-2015-05-05-16h36m24s206На Тернопільщині – масова бійка. Більше 300 хлопців та дівчат зі всієї України боролися за перемогу в тереновій грі “Гурби Антонівці”, яка щороку відбувається на місці, де навесні 1944 року тривав найбільший бій в історії Української Повстанської Армії.

Більше трьох сотень хлопців та дівчат щороку впродовж 60 годин воюють у лісах на межі Тернопільської і Рівненської областей в урочищі Гурби під час спортивно-патріотичної теренової гри “Гурби-Антонівці”. Кожен з учасників має відповідну пов’язку на руці – життя, суперник намагається зірвати її.

– Суть гри полягає в тому, що молоді люди діляться на два курені: курінь вовків і курінь левів і впродовж 60-ти годин змагаються за прапор, знешкоджуючи суперників, тобто треба зняти пов’язку з руки, таким чином символічно вбити суперника і за це нараховуються бали. Також є додаткова чота диверсантів, яка додає азарту, цікавості гри, переважно вночі робить всякі шкоди куреням і не дає нормально облаштовувати своє побутове життя, – розповів керівник куреня Вовків, керівник Тернопільського осереду МНК Василь Дубовий.

У найбільшій тереновій грі за перемогу змагалися команди левів, вовків та диверсантів. Курінь “Левів” отримав перевагу на 2-й день гри та врешті здобув перемогу. Після бою курені подякували одне одному товариськими обіймами.

Цьогоріч гра присвячена пам’яті Володимира Гарматія – багаторічного учасника з Тернопільщини, командира мінометного взводу, який воював у 72-ій бригаді та загинув у Луганській області в липні минулого року, захищаючи Україну.

Коментарі

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here