додому духовність Понад 300 дітей у Тернополі отримали подарунки від Миколая із “Карітасу”

Понад 300 дітей у Тернополі отримали подарунки від Миколая із “Карітасу”

434

Понад три сотні маленьких тернополян із неблагополучних чи малозабезпечених сімей отримали подарунки від Миколая із Карітасу. Акція "Святий Миколай – дітям Тернопілля" – щорічна. Її організатори задоволені, що цього року завдяки щедрості меценатів, вдалось охопити акцією більше дітей.

Ніна Бучковська – із багатодітної родини з Петриків. Свято Миколая – одне із її найулюбленіших. Дівчинка зізнається: хотіла б у подарунок телефона, хоча і солодощам рада. Про Миколая знає, що він добрий і щедрий, а ще пригадала віршик.

– Святий отче Миколаю! Ми вже чемні будем. І твоїх настанов в житті не забудем! – декламує Ніна Бучковська, яка отримала подарунок від Миколая із "Карітасу".

Дітей, які отримали подарунки у Карітасі, особливо шукати не довелося, каже директор благодійного фонду. Потребуючі з багатодітних, малозабезпечених сімей і діти вулиці – на обліку в організації. Додалися і ті, хто почув, що сюди прийде Миколай. Подарунків вистачило усім. За це працівники Карітасу дякують, насамперед, спонсорам. Більшість із них імен своїх не називає, бо що це за помічник Миколая, який потребує розголосу своїх добрих вчинків.

– В це свято є дуже важливим зосередитися не тільки на подарункові, але зосередити свою увагу на особі Святого отця Миколая. Він є тим, хто через милосердя, через добрі справи попав в небо. І багаті чи достатні люди мусять пам'ятати, що багатим є не той, хто більше має, а той, хто більше може дати, – каже директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" отець Андрій Марчук.

Отець Андрій задоволений, каже: українців, які готові поділитись тим, що мають, із кожним роком стає більше. І це тішить.