Головна Новини Понад 28 тисяч людей на Тернопільщині ухиляються від мобілізації

Понад 28 тисяч людей на Тернопільщині ухиляються від мобілізації

443

mobilizatsiaТернополяни і надалі будуть отримувати повістки – про це розповів військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського комісаріату. Не усі, що їх отримають, будуть мобілізовані. Це роблять, щоб уточнити облікові дані військовозобов’язаних.  Станом на сьогодні у розшуку на Тернопільщині більше 28 тисяч людей, які ухиляються від мобілізації.

– Провести уточнення даних 100% військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах і організаціях, установах міста Тернополя і Тернопільського району не залежно від форм власності і так далі. Що таке уточнення даних? Для того, щоб уточнити дані, я зобов’язаний з кожним поспілкуватися особисто. Викликати кожного по повістці не обов’язково. Декого і мобілізуємо. Найкращих, найдостойніших, найбільш патріотично налаштованих, – розповів військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського комісаріату Сергій Гаврилюк.

Діє указ Президента про мобілізацію, а це означає, що кожен військовозобов’язаний без повістки має прийти у військомат і уточнити свої дані. Сергій Гаврилюк пояснює, з кожного підприємства мобілізовувати будуть не більше 10% працівників. Оповіщення через місце робити у Тернопольському районі і самому обласному центрі є поки що найдієвішим, каже військовий комісар.

– Дуже з багатьох підприємств, установ і організацій народ звільняється для того, щоб їх керівник підприємства не зміг оповістити. Тому, що зараз залишається одним із самих ефективних шляхів оповіщення – це оповіщення за місцем роботи. А народ наш “патріоти”, фарисеї. Хай ідуть всі захищати, крім мене,  – каже Сергій Гаврилюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here