![62455347eb696-image-1jpg](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/62455347eb696-image-1jpg-640x360.jpg)
271 мешканець Тернопільської громади отримає грошову допомогу на загальну суму 450 000 гривень. Ще 66 громадян отримають адресну грошову допомогу для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Про це інформують в міській раді Тернополя.
Нагадаємо, з 1 січня 2023 року у Тернополі адресна допомога на оплату комунальних послуг виплачується у грошовій формі.
Ознайомитись із розрахунком сум адресної грошової допомоги для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг на 2023 рік можна тут.