додому Новини Понад 250 учасників взяло участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби

Понад 250 учасників взяло участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби

454

vlcsnap-2014-12-15-16h47m07s88Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту Радяньского Союзу Василя Дем’яного відбувся вихідними у Тернополі. Його проводять у нашому місті вже вчотирнадцяте.

Понад 250 учасників взяло участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті тренера Василя Дем’яного. Лише тернопільська команда складалась із понад 60 чоловік, із деяких областей приїхало по декілька команд. Приїхали і закордонні борці.

– Є можливість показати навички і підготовку наших молодших спортсменів, порівняти їх із закордонними ровесниками. Є нюанс, що не приїхали з Пльщі з Словаччини, однак присутність команд з Молдови, Румунії і Придністров’я – це досить непоганий результат, – розповідає віце-президент обласної федерації греко-римської боротьби Леонід Бицюра.

За останніх два роки турнір зібрав найбільшу кількість учасників. Присвячений він пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту СРСР Василя Дем’яного.


– Ми брали з нього приклад, він був для нас показником, він любив дітей, свою роботу, любив цей вид спорту. І тому пам’ять його, й тому ми проводимо іменного його пам’яті ці змагання, – говорить директор КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби, заслужений тренер України Андрій Телебан.

Греко-римська боротьба розвиває якості, необхідні не лише в спорті, а й у повсякденному житті.

– Всі, які є якості, це вольові, це саме головне, моральні, вони виховуються тут на килимі. Тому що виходять один на один, це не виходить команда, виходить звідси тільки один переможець, – каже Андрій Телебан.