додому Новини Понад 250 дітей отримали подарунки від благодійників зі Словаччини

Понад 250 дітей отримали подарунки від благодійників зі Словаччини

806

250 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали пакунки із допомогою, солодощі а також сертифікати у магазин краси та здоров’я. Провели таку акцію благодійники із фонду Карітас Тернопіль за підтримки Карітасу із Словаччини, який вже тривалий час допомагає українським дітям. Окрім подарунків на малечу чекали розваги та солодкий стіл. 

Напередодні Дня захисту дітей, 250 учасників проєкту “Діти”, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали пакунки із допомогою. Це солодощі, а також сертифікати у магазин краси та здоров’я. Надійшли ці подарунки від іноземних партнерів тернопільського “Карітас” Словаччини.

– Ми маємо дуже багато дітей в цьому проєкті, очевидно, що кількість збільшується очевидно через чашу війни і залишається, що хтось вимушено залишає Україну, але завжди від 250 до 300 людей з сім’ями під опікою, – розповідає  заступник директора “Карітас Тернопіль”, отець Андрій Марчук.

Отець Андрій говорить, допомагають словацькі партнери регулярно. Цього разу, дітям не тільки роздавали подарунки, а ще й розважали на різних локаціях та пригощали солодощами і піцою. У знак своє вдячності іноземним партнерам, діти принесли патріотичні малюнки та листи подяки.