додому суспільство Понад 150 потребуючих отримали продукти від благодійного фонду “Карітас” у рамках акції...

Понад 150 потребуючих отримали продукти від благодійного фонду “Карітас” у рамках акції “Дари щедрої осені”

488

Понад півтори сотні потребуючих людей отримали сьогодні пакунки з овочами та крупами від Тернопільського благодійного фонду "Карітас" в рамках акції "Дари щедрої осені". Таку акцію в "Карітасі" проводять щороку. Цьогоріч вдалося зібрати більше продуктів, відтак більше людей отримали допомогу.

 

Адресу Тернопільського благодійногойного фонду "Карітас" – Замонастирська,1 –  знає чимало людей, які не мають належного соціального захисту, діти-сироти та безпритульні. У "Карітасі" впродовж року вони отримують гарячі обіди, продуктові набори, а безпритульні діти, сироти та діти з багатодітних і малозабезпечених сімей – ще й одяг і взуття. У "Карітасі" діє багато традиційних проектів: подарунки на Різдвяні та Великодні свята, до дня Миколая,  акція "Шкільний портфелик". Сьогодні за допомогою людей доброї волі і благодійників у рамках акції "Дари щедрої осені" потребуючі отримали продуктові пакунки, в яких овочі та крупи від Тернопільського благодійного фонду "Карітас".
 
Ірина, отримала пакунок від "Карітасу": "Мені дуже важко жити, дочка не робить, ми самі виховуємо онука. Нам дуже важко. Я Богу дякую і Вам за те, що Ви помогаєте, бо нам дуже важко жити. Я на лікарство навіть не маю грошей. То я вчора почула по телевізору, думаю прийду, що дадуть, то дадуть".
 
Отримали пакунки з овочами та крупами і люди, яким допомагає проект "Домашня опіка". Сьогодні він опікується більше як півсотнею літніх дюдей. Більшість із них не можуть ходити, відтак працівники Тернопільського благодійного фонду "Карітас", зокрема проекту "Домашня опіка", привезли пакунки їм додому.
 
Наталія Масник, проекту "Домашня опіка" Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Вчора і сьогодні наші працівники на дім також розвозять пакунки, в нас є 54 таких літні особи, які є обмежені і не можуть виходити з своєї квартири. Їм на дім доставили ці пакунки працівники і волонтери проекту "Домашня опіка".
 
Допомогати іншим, каже генеральний директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" отець Андрій Марчук, просто й легко, а щоб навчити людей робити більше добрих вчинків, варто хоча б раз спробувати.  У "Карітасі" дякують усім, хто долучається до благодійних акцій. Завдяки допомозі сотні малозабезпечених родин щоразу отримують матеріальну допомогу.
 
Отець Андрій Марчук, генеральний директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас": "Хочемо подякувати перш за все приватному підприємству "Карітас", яке має поле і дає частковий вроджай для нас всіх, з чого ми і утримуємо благодійну їдальню, дитячий будинок Пресвята родина і усіх потребуючих. Також хочу подякувти і іншим благодійникам, думаю, що імена їх не треба називати, бо Бог знає кожного, хто робить добро. Хочеться подякувати усім священикам української греко-католицької церкви, які долучилися до цієї акції".
 
TV-4