Головна Головні Понад 1 мільйон гривень застави за Ігоря Вардинця просить прокуратура

Понад 1 мільйон гривень застави за Ігоря Вардинця просить прокуратура

281

vlcsnap-2015-04-27-14h17m48s217Підозрюваний у отриманні 200 тисяч гривень хабара керівник Тернопільської районної лікарні Ігор Вардинець зараз знаходиться на лікуванні у кардіологічному відділенні другої міської лікарні Тернополя. Після спроби виїхати з області, у неділю, 26 квітня, міліція повернула його у лікарню. Головного лікаря Тернопільської районної лікарні звинувачують у тому, що він вимагав у приватного підприємця гроші за продовження договору оренди приміщення, яке перебуває на балансі лікарні. Ситуацію у цій справі розяснювали сьогодні керівники Тернопільської міліції.

– Зараз він має статус підозрюваного за статею 358 частиною третьою, тобто вимагання і отримання неправомірної вигоди, – розповів начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області Казимир Попіль.

Вранці 26 квітня Ігор Вардинець написав відмову від лікування і на реанімобілі приватної клініки виїхав з Тернополя. Міліція мала інформацію про те, що підозрюваний планував продовжити лікування у Німеччині. Правоохоронці вирішили, що він не має права залишати Україну.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Посадовця-хабарника затримали у Тернополі

– Після залишення ним лікувального закладу, слідчі за погодженням з прокурором звернулись в суд, отримали дозвіл на його затримання і доставку в суд під вартою. Цей вказаний реанімобіль було затримано у львівській області, доставлено до тернопільського міськ-районного суді і знову лікарі не взяли на себе відповідальність, що можна його фізично перемістити його з першого на другий поверх для обрання йому запобіжного заходу. Відповідно зараз він у статусі затриманої особи знаходиться у кардіологічному відділенні другої міської лікарні, – говорить начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області Казимир Попіль.

У цій справі тернопільська міліція зіткнулась з правовою колізією. Запобіжний захід встановлює лише суд у присутності затриманого. Затриманий за станом здоров’я потрапити до суду не може, а виїзного засідання закон не передбачив.

– В нас єдина умова. Запобіжний захід. Відповідно суд по закону повинен визначити йому заставу. Покурор просить один мільйон 34 тисячі гривень. Сплачуй цю заставу і це буде гарантія того, що ти повернешся сюда. І якщо є медичні показання для того, щоб особа лікувалась, навіть за кордоном, тут ніяких проблем немає. Такий дозвіл буде надано, але після того, як людині буде обрано запобіжний захід, – каже начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області.

Зараз Ігор Вардинець знаходиться під цілодобовою охороною міліції. Як тільки його стан здоров”я дозволить, правоохоронці знову повернуться до питання обрання запобіжного заходу. Кажуть чекати будуть стільки, скільки потрібно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here