Головна духовність Помолитися до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці можна бути У Тернополі

Помолитися до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці можна бути У Тернополі

445

У Тернополі можна буде помолитися та приступити до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Святиню привезуть в храм Різдва Пресвятої Богродиці, що на вулиці Клима Савури, 6 в неділю, 15 червня. Зустрінуть ікону о 9.30. Священики кажуть, святиня має велику благодатну силу зцілення від тяжких хвороб.

Перша згадка про чудотворну ікону Дубенської Божої Матері датована 1565 роком, коли князь Костянтин Острозький запросив подорожніх на ночівлю до себе. Серед них була незряча жінка. Вона самостійно зайшла до кімнати, де була святиня, і, приклавшись до неї, прозріла. Князь одразу ж відправився в монастир і розповів про все ігумену. Зранку відвіз ікону в Дубенський чоловічий монастир, куди на поклоніння чудотворній іконі з’їжджалися вірні не тільки з України, а й Польщі, Білорусі та Молдови. Під час богослужінь святиня часто мироточила, люди, торкаючись до неї – виліковувалися від різних хвороб – раку, до незрячих повертався зір. Священики кажуть, ікона зцілює людей і тепер.

– Дитинка, яка не могла самостійно дихати, мала проблеми з диханням, таку вставлену трубку. Я не знаю, як по-медичному це називається, але мати десь 4-5 років з дитинкою щоденно перебувала в цьому храмі, я бачив це. Вона приходила і молилася, була на акафестах, на богослужінні, ми старалися причастити цю дитину. Причащали, трошки тяжко було, бо дитина хворіла, але це ми робили і виявилася велика Божа ласка, ця дитинка одужала, – розказує настоятель храму Різдва Пресвятої Богродиці УПЦ КП отець Олексій Гловацький.

До Дубинської ікони можна буде помолитися і в Тернополі. Святиню привезуть в неділю, 15 червня, в храм Пресявтої Богородиці, ща на вулиці Клима Савури,6. Церква буде відкрита щодня зранку до пізнього вечора.

– Богослужіння перед іконою будуть звершуватися о 8 годині: божествення літургія, буде сповідь, причастя, молебен. У другій годині дня ми будем служити акафест і в 6 годині вечора буде теж служитися акафест, тілове помазання якраз тим миром, де вона мироточить, і крапельки збиралися цього миру, їх розводили в більшій посудині, щоб кожна людина могла помазатись миром цієї святої ікони, – каже отець Олексій.

Помолитися та приступити до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці тернополяни зможуть до 29 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here