додому суспільство Помічники святого Миколая побували і у Кутківцях

Помічники святого Миколая побували і у Кутківцях

405

Помічники святого Миколая побували і у Кутківцях. Перед Новорічно-Різдвяними святами подарунки отримали усі діти, які завітали до будинку культури.

Благодійниками у Кутківцях зголосилися бути представники громадської організації "Зарваницька ініціатива". Вже другий рік поспіль вони приходять на допомогу Святому Миколаю.

Володимир Болєщук, помічник Святого Миколая: " В переддень таких гарних Різдвяних свят забути нам про ті всі негаразди, про ті всі проблеми, які сьогодні є в нашому суспільстві і дійсно з таким Божим Благословенням підготуватися до них. Кожен з нас, хто має можливість робити добрі справи, повинен частинку свого серця, своєї душі віддавати тим людям, які цього потребують. Потрібно робити добро».

Кутковецькі діти теж готувались до свята. На сцені вони продемонстрували учасникам свята театралізоване дійство.

Лілія Атаманчук, керівник вокально-хорового драматичного гуртка будинку культури м-ну "Кутківці": "Учасників цьогоріч багато не було – десять учасників було, але діти всі з задоволенням хотіли бути артистами: ангеликами, учасниками".

Наталя Орлуц, директор Будиноку культури м-ну "Кутківці": "Представили це дійство для всіх мешканців мікрорайону Кутківці. Хоча трошки замело, але все-таки люди прийшли, дітки прийшли на цей захід".

Степан Барна, помічник Святого Миколая: " Ми прийшли сюди в Кутківці, в Кутківецький будинок культури і відзначили тих талановитих прекрасних дітей, котрі сьогодні були тут на сцені, які проявили свою творчість, свою обдарованість і талант. І в такий маленький спосіб, скромний спосіб, але приємний спосіб, ми хочемо їх заохотити до подальшої творчості. Віримо в те, що кожна дитина на майбутнє буде бажати бути ще більш чемнішою, ще більш слухнянішою для того, щоб на наступний рік Святий Миколай знов подарував їм подаруночок».