додому Новини Помер відомий тернопільський фотограф Андрій Шкварко

Помер відомий тернопільський фотограф Андрій Шкварко

1530
Помер відомий тернопільський фотограф Андрій Шкварко. Він займався студійною зйомкою, фотографував у стилі ню, робив портретні фото та світлини природи. У 90-х митець із колегами відкрив у Тернополі фотостудію. Що на той час було дуже незвичним явищем.
Спогадами про фотографа в Фейсбуці поділилася тернополянка Наталія Орищак.Якби сказати одним реченням — Андрій був фотографом нашого покоління. Яскраво ввірвався в наше пострадянське життя зі своїм “Автограф”. Ох, тоді у 90-х до нього були черги. Гарно облаштована, з хорошою апаратурою, різними локаціями фотостудія полюбилася тернополянам. Але, мабуть, не лише це! Бо Андрій був неймовірно талановитим! Він мав талант і тонко відчував своїх моделей. Памʼятаю нашу фотосесію: година роботи пролетіла немов 10 хв. І це був просто кайф: легко, природньо тут поставив, тут голову повернув, тут борідку підняв”.
Мирослава Ярмуш написала в соцмережі, що в Андрія було багато творчих планів. “Тепер уже остання робота Андрія Шкварко для обкладинки книги, яку ми планували разом опублікувати”.
 

Співчуття усім рідним, близьким і тим хто знав Андрія Шкварка. Вічна пам’ять.